Nasze psy
W nowym domu
Szczeniaki

Planowane mioty
Archiwum miotów
O nas
Ekstra
Kontakt
exit

Nasze szczeniaki

Prezentujemy - miot W

17 lutego 2022 roku Iris urodziła 7 szczeniąt.
Same dziewczyny 🙂
5 śniadych i 2 tricolorowe

 

 

Cześć mam na imię IRGA 🙂 Sporo cech odziedziczyłam po mamuśce. Każdy zakątek w domu jest mi znany, dogonię Cię wszędzie i chętnie złapię Cię nogawkę, jak nie za lewą, to zdążę za prawą. To świetna zabawa, ale Marta konsekwentnie mnie tego oducza. Z rodzeństwem wygłupiamy się co nie miara i prowadzimy małe batalie, natomiast jak ktoś przekroczy granicę, to wiem jak zwrócić uwagę. Ale po zabawie lubię się wtulić w siostrę albo w czułe rączki mojej małej pańci i zasnąć <3

IRGA

Rodzeństwo razem

Szczeniaki in Pleno

Mamy szczenięta <3

Galerię zdjęć wyhodowanych przez nas psów, a mieszkających w swoich nowych domach znajdziesz na naszej stronie w dziale „W nowym domu” – tutaj  link do tej strony.  
Jesteś na facebooku? Jeśli tak, to wchodząc na grupę „Rodzina owczarków szkockich” (tutaj podaję link do tej grupy: link do grupy na facebooku) możesz dowiedzieć się więcej nie tylko o naszej rasie, ale także poznać innych właścicieli owczarków szkockich, czy osobiście zapytać innych hodowców o ich plany hodowlane.


„Rodzina owczarków szkockich”, to grupa skupiająca wszystkich miłośników owczarków szkockich, bez względu na to, skąd piesek pochodzi, dlatego z całym sercem mogę ją polecić.
Pozdrawiam serdecznie,
Marta Włodarczyk


Szczeniaki In Pleno gotowe są do odbioru w wieku 8 tygodni – odrobaczone, zaszczepione i po przeglądzie hodowlanym przeprowadzonym przez Związek Kynologiczny w Polsce.


Każdy nowy właściciel otrzyma wraz z maluchem:
– metrykę urodzenia ZKwP,
– książeczkę zdrowia,
– pożywienie na pierwsze kilka dni,
– zapach domu (maskotkę i ręcznik – szczeniak po opuszczeniu środowiska, w którym się wychował może czuć się samotnie i tęsknić za domem. Wraz z przeniesieniem starego zapachu do nowego domu maluch czuje się pewnie i bezpiecznie),
– porady oraz materiały informacyjne.

Przed opuszczeniem hodowli szczeniaki są socjalizowane, wychowywane w domu, a w ciepłe dni przebywają na swoim placu zabaw. Maluchy mają stały kontakt z człowiekiem oraz naszymi psami. Jedzą przygotowane w hodowli posiłki naturalnego pochodzenia oraz naturalną karmę polskiej firmy SABA.    

   

Jak dotąd, przez pierwsze 10 lat istnienia naszej hodowli, na świat przyszło w niej 133 szczeniąt. Maluchy trafiły do wielu wspaniałych domów, nie tylko w Polsce. Mamy przedstawicieli In Pleno zarówno w Europie, jak i w USA.

Hodowla In Pleno jest zarejestrowana pod numerem 3710/I w Związku Kynologicznym w Polsce, który stanowi częś międzynarodowej federacji psów rasowych FCI z siedzibą w Belgii.    


   

Wszystkie nasze szczenięta posiadają metrykę uprawniającą do wyrobienia rodowodu ZKwP.
logofooter
Translate »