Nasze psy
W nowym domu
Szczeniaki

Planowane mioty
Archiwum miotów
O nas
Ekstra
Kontakt
exit

Nasze szczeniaki

Prezentujemy - miot S

Ojciec
ojciec

„Gary”
BORN FOR AGARA AND African Gold

tricolor

4 maja 2018 roku urodziło się 6 szczeniąt:

3 pieski (ciemnośniady Saturn i 2 tricolorowe: Silvanus i Sol)
3 sunie (ciemnośniada Selene i 2 tricolorowe: Salus i Spes)

 

Mama szczeniąt, Iryska to przepiękna przedstawicielka rasy o ładnych proporcjach, idealnej szacie i słodkim wyrazie pyszczka. Towarzyska, otwarta na kontakt z ludźmi i chętna do pracy.
Tato, Garry to utytuowany i uznany przez wielu europejskich sędziów piesek mieszkający w Czechach. Budowę ma prawdziwego eleganta, urocze spojrzenie do tego rusza się z niezwykłą lekkością. Garry jest pieskiem bardzo kontaktowym i chętnym do pieszczot.

 

SOL – bystry i niezwykle inteligentny szczeniak. Piesek bez ograniczeń, przygodowy i chętny do roli przewodnika dla innych maluchów.
SALUS – dziewczynka najspokojniejsza z rodzeństwa. Jest zrównoważona i lubi podążać za innymi szczeniakami (przewodnikiem).

SOL - dostępny

SALUS - dostępna

Prezentujemy - miot U

19 maja 2018 roku przyszły na świat kolejne cudne szczenięta

Mamy 7 maluszków (wszystkie o umaszczeniu tricolor):
4 pieski: Ulisses, Uranos, Uranus i Ursus
3 suczki: Ultima Thule, Uni i Urania

Mama maluchów, MONA, to wyjątkowa suczka importowana z Rosji. Jej przodkami jest wiele wybitnych przedstawicieli rasy. Mona ma harmonijną budowę, przepiękną, pożądaną w Europie głowę, o słodkim wyrazie. Jej aktywność i dynamika odzwierciedla się w ruchu.

Ojciec, Ari, to pies, który wyróżnia się budową, jak na samca ma perfekcyjną, długą szyję, sierści o doskonałej strukturze i idealnie lśniącą. Dynamicznie się rusza eksponując przy tym wszystkie swoje samcze walory. Jest przyjazny zarówno dla ludzi jak i zwierząt, bardzo żywiołowy i aktywny.

 

URANIA – Jest niezwykle zabawowa i żądna przygód. Wszędzie pojawia się jako pierwsza. Idealna dla człowieka lubiącego odważnego i chętnego do „pracy” pupila.

ULTIMA THULE – Ultima to najbardziej żywiołowa sunia z całego rodzeństwa. Z jednej strony odważna i niezwykle aktywna, z drugiej zrównoważona i spokojna. Taki idealny balans różnych cech charakteru idealny, dla wzorowego przedstawiciela naszej rasy.

ULTIMA THULE - dostępna

URANIA - dostępna

URSUS - dostępny

Szczeniaki in Pleno

Mamy wiosenne szczenięta w In Pleno.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Tel.: 693587130


Szczeniaki In Pleno gotowe są do odbioru w wieku 8 tygodni – odrobaczone, zaszczepione i po przeglądzie hodowlanym przeprowadzonym przez Związek Kynologiczny w Polsce.


Każdy nowy właściciel otrzyma wraz z maluchem:
– metrykę urodzenia ZKwP,
– książeczkę zdrowia,
– pożywienie na pierwsze kilka dni,
– zapach domu (maskotkę i ręcznik – szczeniak po opuszczeniu środowiska, w którym się wychował może czuć się samotnie i tęsknić za domem. Wraz z przeniesieniem starego zapachu do nowego domu maluch czuje się pewnie i bezpiecznie),
– porady oraz materiały informacyjne.

Przed opuszczeniem hodowli szczeniaki są socjalizowane, wychowywane w domu, a w ciepłe dni przebywają na swoim placu zabaw. Maluchy mają stały kontakt z człowiekiem oraz naszymi psami. Jedzą przygotowane w hodowli posiłki naturalnego pochodzenia oraz naturalną karmę polskiej firmy SABA.    

   

Jak dotąd, przez pierwsze 8 lat istnienia mojej hodowli, na świat przyszło w niej 87 szczeniąt. Maluchy trafiały nie tylko do domów w Polsce. Mamy przedstawicieli In Pleno zarówno w Europie, jak i w USA.

Hodowla In Pleno jest zarejestrowana pod numerem 3710/I w Związku Kynologicznym w Polsce, który stanowi częś międzynarodowej federacji psów rasowych FCI z siedzibą w Belgii.    


   

Wszystkie nasze szczenięta posiadają metrykę uprawniającą do wyrobienia rodowodu ZKwP.
logofooter
Translate »