Nasze psy
W nowym domu
Szczeniaki

Planowane mioty
Archiwum miotów
O nas
Ekstra
Kontakt
exit

Planowane mioty

Szczeniaki in Pleno

W sierpniu 2020 roku spodziewamy się szczeniąt <3 
Przewidywane przeprowadzki do Waszych domów: październik 2020 roku 🙂
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu tel.: 693587130

Galerię zdjęć wyhodowanych przez nas psów, a mieszkających w swoich nowych domach znajdziesz na naszej stronie w dziale „W nowym domu” – tutaj  link do tej strony.
A dodatkowo jeśli chciałabyś/chciałbyś poznać innych właścicieli collaków lub dowiedzieć się więcej nie tylko o naszej rasie, ale osobiście zapytać innych o życie z collie, to serdecznie zapraszam na grupę na facebooku „Rodzina owczarków szkockich”. Adres grupy: https://www.facebook.com/groups/460236217797820/

„Rodzina owczarków szkockich”, to grupa skupiająca wszystkich miłośników owczarków szkockich, bez względu na to, skąd piesek pochodzi, dlatego z całym sercem mogę ją polecić. To jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie mogą spotykać się wszyscy pozytywnie zakręceni na punkcie owczarków szkockich collie : )


Nasze szczenięta In Pleno gotowe są do odbioru w wieku 8 tygodni – odrobaczone, zaszczepione i po przeglądzie hodowlanym przeprowadzonym przez Związek Kynologiczny w Polsce.


Każdy nowy właściciel otrzyma wraz z maluchem:
– metrykę urodzenia ZKwP,
– książeczkę zdrowia,
– pożywienie na pierwsze kilka dni,
– zapach domu (maskotkę i ręcznik – szczenię po opuszczeniu środowiska, w którym się wychował może czuć się samotnie i tęsknić za domem. Wraz z przeniesieniem starego zapachu do nowego domu maluch czuje się pewnie i bezpiecznie),
– porady oraz materiały informacyjne.

Przed opuszczeniem hodowli szczenięta są socjalizowane, wychowywane w domu, a w ciepłe dni przebywają na swoim placu zabaw. Maluchy mają stały kontakt z człowiekiem oraz naszymi psami. Jedzą przygotowane w hodowli posiłki naturalnego pochodzenia oraz naturalną karmę polskiej firmy SABA.    

   

Jak dotąd, przez pierwsze 10 lat istnienia mojej hodowli, na świat przyszło w niej 133 szczeniąt. Maluchy trafiały nie tylko do domów w Polsce. Mamy przedstawicieli In Pleno zarówno w Europie, jak i w USA.

Hodowla In Pleno jest zarejestrowana pod numerem 3710/I w Związku Kynologicznym w Polsce, który stanowi częś międzynarodowej federacji psów rasowych FCI z siedzibą w Belgii.    


   

Wszystkie nasze szczenięta posiadają metrykę uprawniającą do wyrobienia rodowodu ZKwP.
logofooter
Translate »