Nasze psy
W nowym domu
Szczeniaki

Planowane mioty
Archiwum miotów
O nas
Ekstra
Kontakt
exit

Archiwum miotów

Miot N

11 marca 2019 roku przyszło na świat 8 cudnych szczeniąt:

3 pieski (2 ciemnośniade i 1 tricolor)
oraz 5 suczek (3 ciemnośniade i 2 tricolor)

 

Mama maluchów, JOŁKA, przepięknie prezentuje się w terenie. Niewiele uchodzi jej uwadze, czujność i skupienie to jej dominujące cechy. Jest wulkanem energii, jako przywódca, wprowadza spokój do naszego psiego stadka. Jołka jest sunią długą i dość wysoką o mocnym kośćcu. W swoim rodowodzie ma wielu znaczących dla rasy międzynarodowych championów, jak choćby rodzice.

 

Ojciec, SANKI, to nasz młodzieniec, świeżo upieczony tatusiek. o równie silnej i zdecydowanej osobowości. Chłopak gotowy do boju, dostojny, dumnie prezentuje swoje walory. Jak na chłopaka ma bardzo ładnie zaznaczoną i długą szyję, ma ładne proporcje. Juz z niecierpliwością czekam kiedy dojrzeje i zmężnieje, podbije niejedno serce <3 Sanki jest równie silnej i zdecydowanej osobowości, jak Jołka, odważny, dynamiczny, szalony i bardzo przyjazny.

 

Maluszki powyższej pary z pewnością „nie dadzą sobie w kaszę dmuchać”. Już widać ich determinację i siłę. Są niezwykle dynamiczne i żywiołowe. I ogromne przytulaski, tak jak rodzice 🙂 Urodziły się duże i silne, każdy jeden ma w sobie „to coś”. Miot wyrównany jeśli chodzi o budowę. Ciekawa jestem jakie linie się przebiją, ze strony taty nasze domowe polskie czy francuskie czy też ze strony mamy niemieckie

logofooter
Translate »